Harika Japon Saç Bakım Ürünlerim

Uzun bir süredir kuru ve yıpranmış saçlara sahiptim. Hem yapılan işlemlerden hem de hava şartlarından oldukça kötü olmaya başlamıştı. Tararken oldukça zorlanıyordum. Bu sırada imdadıma eski şampuanım tsubaki yetişti. Tsubaki şampuan, saç kremi ve efsane yeni ürünüm premium repair mask ve egg remedy hair oil (bu bir kore ürünü)

Şampuan ve saç kremi zaten bildiğim ürünlerdi ama onlarla gerçek bir canlılık yaşamadım. Haftada iki kez Premium Preair Maskesini uyguladım. Özel günlerden mutlaka saçıma bu maskeyi uygulamaya devam ediyorum. Saçlarımı havlu ile kuruladıktan sonra hafif nemliykende egg remedy hair oili birkaç kez elime sıkıp (yoğun bir kıvamı var) saçlarımın tamamına uyguluyorum. Her nekadar yumurtadan elde edilmiş olsa de inanılmaz efsanevi bir kokusu var.

Bu işlemi umutsuz bir şekilde uygularken birkaç hafta sonra saçlarımın yumuşacık olduğunu fark ettim. Tararken hiç zorluk çekmiyorum ve dokunduğum zaman çok güzel bir his veriyor.

Saç 1

Saç 2

Saç3

Sanırım asla bırakmayacağım ve değiştirmeyeceğim iki saç bakım ürününe sahip oldum. remium repair mask ve egg remedy hair oil hem güzel kokusu hem de yumuşacık saçlarımla favorilerim. Sizlere de tavsiye ederim.

Bu ürünler Türkiye’de mevcuttu (Tsubaki ürünleri Türkiye’de satılıyor, isimler biraz farklılık gösterse de popüler sitelerde bulabilirsiniz) Egg remedy hair oil’in satışı sanırım yok ancak yurt dışı sitelerinden alabilirsiniz. Oldukça bereketli bir ürün olduğu için 2/3 ay kullanabilirsiniz bir şişe ürünü.

(132 Posts)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *